Radyo 54

Vali Kaldırım, Ekrem Yüce ile Milli Tren Seti’ni inceledi

Vali Kaldırım, Ekrem Yüce ile Milli Tren Seti’ni inceledi
73 views
27 Haziran 2020 - 12:01

Türkiye Vagon Sanayi Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) Fabrikasında incelemelerde bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım, daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan Süt54, Bal54 ve Et54 Satış Ofislerini gezerek vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile birlikte ilk olarak TÜVASAŞ Fabrikasına geçen Vali Çetin Oktay Kaldırım, burada TÜVASAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İlhan Kocaarslan tarafından karşılandı.

Demiryolu sektörünün ihtiyaçlarına cevap verecek üretimler gerçekleştirilen TÜVASAŞ bünyesindeki Demiryolu Araçları Alüminyum Gövde Üretim Fabrikasında incelemelerde bulunan Vali Kaldırım, daha sonra başarıyla geliştirilip testlere başlanan Milli Elektrikli Tren Setini gezerek bilgiler aldı.Ülkemiz için gurur kaynağı olan üretimlerin Sakarya’mızda gerçekleştirilmesinin kendileri için mutluluk verici olduğunu ifade eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Genel Müdür Prof. Dr.İlhan Kocaarslan’ın nezdinde tüm fabrika çalışanlarını tebrik ettiklerini ifade etti.Buradaki temaslarının ardından Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Süt54, Bal54 ve Et54 Satış Ofislerini ziyaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, çalışanlara kolaylıklar dileyerek Bal54 ve Süt54 sebillerinden vatandaşlara ikramlarda bulunup onlarla bir süre sohbet etti.

Vali Kaldırım, Bal54 Süt54 te vatandaşlara bal ve süt dağıttı

Vali Kaldırım, Bal54 Süt54 te vatandaşlara bal ve süt dağıttı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.