Radyo 54

İshak Sarı’dan personele teşekkür

İshak Sarı’dan personele teşekkür
56 views
29 Haziran 2020 - 16:59

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, geçtiğimiz hafta sonu yoğun mesai ile çalışmalarını özveriyle sürdüren personellerine teşekkür etti.

“HER ŞEY DAHA YAŞANABİLİR KARASU İÇİN”

Personele fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan İshak Sarı; “İlçemizin bir çok noktasında, mesai mefhumu olmaksızın, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Batısında Sahil Caddemizde, Doğusunda Atıf Ödül Caddemizde, Kuzeyi Sahilimizde, Güneyi Stad Caddemiz ve 617 No’lu Sokağımızda dört bir yanından çalışıyoruz. Adeta cennet ilçemiz Karasuyu yeniden inşa ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma gayret ve fedakârlıklarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Her şey daha yaşanabilir Karasu için” dedi.

“KARASULULARIN HİZMETİNDEYİZ”

Başkan İshak Sarı; “Arkadaşlarımız, haftanın 7 günü büyük bir fedakârlık göstererek vatandaşlarımıza hizmet veriyorlar. Kendilerine belediye başkanı olarak çok teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarımızla sık sık görüşüyor ve en kaliteli hizmeti hemşerilerimize sunmak için bir araya geliyoruz. Karasu Belediyesi, tüm birimleriyle hemşerilerimiz ve ilçemize gelen misafirlerimizin hizmetindedir. Herkesin içi rahat olsun biz Karasu için çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.