marmaris tekne turları

Radyo 54

20 bin kişi karantinadan kaçmış..

20 bin kişi karantinadan kaçmış..
45 views
16 Eylül 2020 - 12:00

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 22 Ağustos tarihinden bu yana yapılan koronavirüs denetimlerinde 20 bin 94 kişinin karantinadan kaçtığı belirlendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülen koronavirüs denetimleri sonucu, 20 bin 94 kişinin karantina kurallarına uymadığı belirlendi. Denetimlerde, 178 işletmenin faaliyetleri geçici olarak durdurulurken, tedbirlere uymayan 9 bin 974 kişiye idari para cezası uygulandı.

Denetimleri, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu başta şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ile lokanta, kafe, restoranlar gibi yeme-içme ve eğlence yerleri olmak üzere, çay bahçesi, konaklama tesisleri, pazar yerleri, sosyete pazarları, alışveriş merkezleri, kahvehane, kıraathane, düğün ve nikah yapılan yerler, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, berber/kuaför/güzellik merkezleri, otogarlar, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları, lunapark/tematik parklar ve plajlar, cadde ve sokaklar gibi yaşam alanlarını kapsayacak şekilde yapıldı.

22 Ağustos tarihinde başlayan denetimler kapsamında, 3 milyon 261 bin 120 denetimin gerçekleştirildiği belirtildi. Hayat Eve Sığır (HES) uygulaması ve 112, 155, 156 acil çağrı numaraları üzerinden bildirilen 116 bin 291 ihbar ve şikayetin 112 bin 216’sı kontrol edildi. 20 bin 94 kişinin izolasyon koşullarına uymadığı karantinadan kaçtığı belirlendi. 3 veya daha fazla ihlal kapsamında ise 178 işletmenin faaliyetleri geçici olarak durdurulduğu açıklandı.

Karantinadan kaçtı, komşuları ihbar etti.. | #Sakarya #Adıyaman #Koronavirüs –

Karantinadan kaçtı ama telefon uygulamasından kaçamadı..

2 günde 26 Kişi maske cezası aldı!

Düğün dönüşü kaza! 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı

Bursa’da 2 kişi sel yüzünden hayatını kaybetti, 5 kişi aranıyor…

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.