marmaris tekne turları

Radyo 54

Karasu’nun Yakından Tanıdığı Müdür İstifa Etti

Karasu’nun Yakından Tanıdığı Müdür İstifa Etti
105 views
25 Eylül 2020 - 10:00

Karasu Devlet Hastanesi‘de 4 yıl Başhekim olarak görev yapan Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Şenol Ergüney görevinden istifa etti. Dr. Ergüney yeni atanacak il sağlık müdürü göreve başlayana kadar görevine devam edecek.

Son günlerde yerel basında çıkan haberler sonrasında Dr. Şenol Ergüney  Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrıldı.

4 yıl süreyle Karasu Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan ve sonrasında Kocaeli’ne giden Dr. Şenol Ergüney’in istifasıyla ilgili sosyal medya paylaşımı şöyle:

DEĞERLİ DOSTLARIM,

23 Eylül 2020 Çarşamba günü itibarıyla yürütmekte olduğum Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü görevinden şahsi kararım ile istifa etmiş bulunuyorum.

2002 yılından beri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile beraber bir dava aşkı ile başlamış olduğumuz ve heyecanımızı hiç yitirmediğimiz Sağlık Bakanlığı nezdindeki idarecilik sürecimizi böylece nihayete erdirmiş oluyorum. İnşallah 1 Ekim 2020 tarihi itibarı ile klinik ve akademik çalışmalarıma kaldığım yerden devam etmek üzere, asıl mesleğim olan hekimlik görevine dönmüş olacağım.

Sağlık Bakanlığımızın atayacağı yeni İl Sağlık Müdürümüzün bayrağı bıraktığımız yerden alarak en üst seviyeye taşıyacağına inanıyor, kendisine ve ekibine şimdiden başarılar diliyorum.

Bildiğiniz gibi 2002 yılından beri Sağlık Bakanlığımızın bünyesinde 4 yıl Sakarya Karasu Devlet Hastanesi Başhekimliği, 6 yıl Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimliği, 3 yıl Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği yapmış bulunuyorum. Yaklaşık üç yıla yakın bir süredir de Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürütmekteyim. Bu süreler zarfında vatandaşlarımızın yüksek teveccühü sayesinde sorunların üzerine yüksek bir moral ve cesaretle giderek, ekiplerimizle gece gündüz demeden elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Hep hizmet üretmeye çalıştık. Çok çalıştık, az konuştuk ama kimseden korkmadan yolumuza devam ettik.

Mesai mefhumu, bayram tatili demeden, halkımıza en iyi sağlık hizmeti sunmak için 7/24 hep beraber çalıştığımız, mücadele ettiğimiz yakın çalışma arkadaşlarıma, şöföründen temizlik personeline, doktorundan ebesine, hemşiresine ve diğer tüm sağlık personelimize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Her zaman manevi desteklerini hissederek moral bulduğumuz Sakarya ve Kocaeli’de yaşayan değerli vatandaşlarımıza ise hassaten teşekkür ediyorum. Personelimiz veya vatandaşlarımızdan görev yaptığım süre içinde istemeden kırdığım, incittiğim veya bilmeden haksızlık yaptığım kişiler varsa onlardan özür diliyorum, haklarını helal etmelerini istiyorum. Ben ise hakkımı herkese kayıtsız şartsız helal ediyorum.

Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Mutlu ve sağlıcakla kalın.

Op. Dr. Şenol ERGÜNEY Üroloji Uzmanı

Türkiye’nin en değerli markaları belli oldu..

Sapanca’da 150 firmayı buluşturan festival

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.