marmaris tekne turları

Radyo 54

Lale Motifli Aydınlatmalar Renk Kattı

Lale Motifli Aydınlatmalar Renk Kattı
54 views
14 Ekim 2020 - 18:30

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir estetiğine katkı sunacak dekoratif aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda kısa süre önce yeni yüzüne kavuşturulan Hacıoğlu Mahallesi Şehit Yaşar Güller Caddesi ile Topça Katlı Kavşağı’nın da bulunduğu D-650 güzergâhında lale motifli dekoratif aydınlatmaların montajları tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi şehir estetiğine katkı sunacak dekoratif aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda kısa süre önce yeni yüzüne kavuşturulan Hacıoğlu Mahallesi Şehit Yaşar Güller Caddesi ile Topça Katkı Kavşağı’nın da bulunduğu D-650 güzergâhında lale motifli dekoratif aydınlatmaların montajları tamamlandı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, şehir estetiğine katkı sunacak çalışmaların devam edeceği dile getirildi.

125 AYDINLATMA DİREĞİ

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmaların detayları ise şu şekilde paylaşıldı: “Kent estetiğine katkı sunmak, daha güzel bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenileme çalışmaları tamamlanan Hacıoğlu Mahallesi Şehit Yaşar Güller Caddesinde 25, Topça Katlı Kavşağının da yer aldığı D-650’de 100 dekoratif aydınlatma direğinin montajını tamamladık. Lale motiflerinin estetik bir görünüm oluşturduğu çalışma ile caddelerimiz ışıl ışıl oldu. Büyükşehir Belediyesi olarak kent estetiğine katkı sunacak çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Yenikent HEM’den sosyal hayata katkı

Sapanca’da elektrik telleri yer altına alınıyor

Boş yolda kontrolden çıkan PTT aracı aydınlatma direğini devirerek karşı şeride geçti

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Mor Renge Bürünecek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.